Авто в ідеальному стані, не фарбоване і не бите в рідній фарбі як нове. В Америці було пошкодженно тільки підвіска переднього правого колеса, все відновленне та протестоване, споліроване авто та нанесено керамічне покриття захист від бруду та подряпин, обслужене без якихось нюансів. Стої нова зимова резина.
Коментар продавця
Авто в ідеальному стані, не фарбоване і не бите в рідній фарбі як нове. В Америці було пошкодженно тільки підвіска переднього правого колеса, все відновленне та протестоване, споліроване авто та нанесено керамічне покриття захист від бруду та подряпин, обслужене без якихось нюансів. Стої нова зимова резина.
Коментар продавця
Авто в ідеальному стані, не фарбоване і не бите в рідній фарбі як нове. В Америці було пошкодженно тільки підвіска переднього правого колеса, все відновленне та протестоване, споліроване авто та нанесено керамічне покриття захист від бруду та подряпин, обслужене без якихось нюансів. Стої нова зимова резина.