дорогий газ четвертого покоління, вписаний. Авто дуже економічне, в рідній фарбі, участі в дтп не брала, два ключа, сингалізація. Хороша комплектація, електро скопіднімачі, електро регулювання фар, кондиціонер. Стан охайний. Запаска, домкрат, ключ для коліс, аптечка є. З документами порядок.
Дзвінки окрім СУБОТИ!!
Коментар продавця
дорогий газ четвертого покоління, вписаний. Авто дуже економічне, в рідній фарбі, участі в дтп не брала, два ключа, сингалізація. Хороша комплектація, електро скопіднімачі, електро регулювання фар, кондиціонер. Стан охайний. Запаска, домкрат, ключ для коліс, аптечка є. З документами порядок.
Дзвінки окрім СУБОТИ!!
Коментар продавця
дорогий газ четвертого покоління, вписаний. Авто дуже економічне, в рідній фарбі, участі в дтп не брала, два ключа, сингалізація. Хороша комплектація, електро скопіднімачі, електро регулювання фар, кондиціонер. Стан охайний. Запаска, домкрат, ключ для коліс, аптечка є. З документами порядок. Дзвінки окрім СУБОТИ!!