Офіційна машина куплена в автосалоні в 09р! Стан відмінний кузов не битий не фарбований рівний красивий без іржі! Мотор працює як годинник не димить помилок немає було зроблено велике ТО по паливній системі та турбіна після заміни! По коробці все чітко заміна зчеплення та демпфера була 7 тис назад! Клімат двозонний заправлений і працює!
Коментар продавця
Офіційна машина куплена в автосалоні в 09р! Стан відмінний кузов не битий не фарбований рівний красивий без іржі! Мотор працює як годинник не димить помилок немає було зроблено велике ТО по паливній системі та турбіна після заміни! По коробці все чітко заміна зчеплення та демпфера була 7 тис назад! Клімат двозонний заправлений і працює!
Коментар продавця
Офіційна машина куплена в автосалоні в 09р! Стан відмінний кузов не битий не фарбований рівний красивий без іржі! Мотор працює як годинник не димить помилок немає було зроблено велике ТО по паливній системі та турбіна після заміни! По коробці все чітко заміна зчеплення та демпфера була 7 тис назад! Клімат двозонний заправлений і працює!