19 переглядів (1 сьогодні)

Mercedes-Benz C-Класс, 2015 Покоління IV (W205), 2.0 л, AT, Бензиновий, 245 к.с., Седан

18 800 $
846 848 грн.
19 переглядів (1 сьогодні)
В

Владислав

Житомирська, Житомир
1 авто в продажі
ПеревіренийDiia

Перевірено за базою МВС

Останній запис в базі МВС: 11.06.2026
Марка
Модель
C-Класс(за VIN: C 300)
Рік
Колір
Двигун
Пробіг
120 тис. км
Покоління
Модифікація
2.0 л, AT, Бензиновий, 245 к.с.
Кузов
Привід
Технічний стан
Професійно відремонтовані пошкодження
Лакофарбове покриття
Професійно відремонтовані пошкодження
Привезений з
США
Обмін
Можливий обмін
Власників
1

Коментар продавця

Вимушений продати мерса, не перекуп і ніколи не був , шукав для себе , вибирав із найменшими пошкодженнями, робив усе на якість так як планував на ньому їздити але за сімейних обставин зараз продаю.Приганяв його сам так як не хотів брати в Українці знаючи що в нас не дуже добросовісні люди і можно купити авто з невідомою історією, в оцьому плані покупцеві повезло , так як я все розповім , все покажу , всі фото , чеки , що робив , як замовляв , скільки він мені коштував, карф факс в америці, і все що вам буде цікаво нічого не приховуючи, так як розумію що для покупця важливо знати все про авто , яке він бере.Так як казав що продавати не збирався а продаж вимушений то віддам його за ту ж ровно ціну, яку він мені став із Америки , тобто покупець отримує авто тут і зараз в Україні, професійно відремонтований не на 2000-3000 доларів дорожче як це роблять перекупи і з невідомо якою історією, а за ті ж самі гроші, повністю прозоре і гарне авто , навіть покажу вам усі чеки і самі побачите скільки вона мені вийшла.Взагалі авто шукав для себе і пробіг 120 тис.км. вважаю дуже маленьким, що значить шо вона вас буде радувати не один рік , по машині робилось мінімум , все що фарбоване і все що робилось покажу фото і відео , авто в дуже достойному стані , салон абсолютно як новий , по кузову теж повністю ідеал як в по техніці, робив не як перекупи щоб дешевше і продати , а планував їздити , багато чого ще можу сказати , але краще дзвоніть в питайте , Усе розповім як е , покажу усі фото і відео .Хто шукає для себе авто , це ідеальній варіант в дуже гарному стані і в багатій комплектації, в мерсі багато чого є для комфортного пересування усе описувати не буду .Машина дуже гарна, повнопривідний мерс ,зараз і в Україні за ті ж гроші що і я чекав її 4 місяці с доставкою и ремонтом.Нормальні покупці , хто шукає собі гарну машину дзвоніть і питайте , усе розповім , майданчики і перекупи не дзвоніть будь ласка, не поставлю і за 16 не віддам,дякую за розуміння і Слава Україні. Ще можливий обмін тільки обовʼязково с вашою доплатою не меньше 5 тис.$

В

Владислав

Житомирська, Житомир
1 авто в продажі
Перевірений через Дію Diia

Схожі оголошення з Mercedes-Benz C-Класс