Настав час прощатись зі своїм вірним другом який був зі мною 4 роки та жодного разу не підвів мене, і я впевнений нового власника також не підведе. Отже 2009 рік, був придбаний в 2010 році 2л cvt офіційний автомобіль. Пробіг 292тис км. рідний. Має повну сервісну книжку по всим пройденим ТО та ремонтним роботам з першої 1000 км по нині. По техніці питань немає. Двигун коробка працюють ідеально, варіатор повністю перебирався на 152тис. З останнього, заміна цеп, регулювання клапанів 290тис
283тис. Заміна задніх амортів/пружин, стоять каяба по колу 150мм. 291тис передні важелі в зборі реставрація кермової рейки, загалом всі роботи які потрібно було виконати-виконані. Так як це японець, а японці не славляться гарним ЛКП, то є сколи без рижні та фарбувався капот, бампера, та права частина ( одного разу притерли). Загалом вид має гарний, салон максимально збережений для своїх років, Android магнітола, камера заднього виду, агресивний задні бампер в стилі ево, та банка 110мм мають дуже агресивний вигляд.
По оптиці: перед 4 бі ксенонові лінзи з лед лампами, та ПТФ світлодіодні з двома режимами білий/жовтий задня фара теж світлодіоди. Тому якщо хтось бажає придбати звертайтесь 7500$ Ціна не найнижча, авто не дрова та не на колінах.
Коментар продавця
Настав час прощатись зі своїм вірним другом який був зі мною 4 роки та жодного разу не підвів мене, і я впевнений нового власника також не підведе. Отже 2009 рік, був придбаний в 2010 році 2л cvt офіційний автомобіль. Пробіг 292тис км. рідний. Має повну сервісну книжку по всим пройденим ТО та ремонтним роботам з першої 1000 км по нині. По техніці питань немає. Двигун коробка працюють ідеально, варіатор повністю перебирався на 152тис. З останнього, заміна цеп, регулювання клапанів 290тис
283тис. Заміна задніх амортів/пружин, стоять каяба по колу 150мм. 291тис передні важелі в зборі реставрація кермової рейки, загалом всі роботи які потрібно було виконати-виконані. Так як це японець, а японці не славляться гарним ЛКП, то є сколи без рижні та фарбувався капот, бампера, та права частина ( одного разу притерли). Загалом вид має гарний, салон максимально збережений для своїх років, Android магнітола, камера заднього виду, агресивний задні бампер в стилі ево, та банка 110мм мають дуже агресивний вигляд.
По оптиці: перед 4 бі ксенонові лінзи з лед лампами, та ПТФ світлодіодні з двома режимами білий/жовтий задня фара теж світлодіоди. Тому якщо хтось бажає придбати звертайтесь 7500$ Ціна не найнижча, авто не дрова та не на колінах.
Коментар продавця
Настав час прощатись зі своїм вірним другом який був зі мною 4 роки та жодного разу не підвів мене, і я впевнений нового власника також не підведе. Отже 2009 рік, був придбаний в 2010 році 2л cvt офіційний автомобіль. Пробіг 292тис км. рідний. Має повну сервісну книжку по всим пройденим ТО та ремонтним роботам з першої 1000 км по нині. По техніці питань немає. Двигун коробка працюють ідеально, варіатор повністю перебирався на 152тис. З останнього, заміна цеп, регулювання клапанів 290тис 283тис. Заміна задніх амортів/пружин, стоять каяба по колу 150мм. 291тис передні важелі в зборі реставрація кермової рейки, загалом всі роботи які потрібно було виконати-виконані. Так як це японець, а японці не славляться гарним ЛКП, то є сколи без рижні та фарбувався капот, бампера, та права частина ( одного разу притерли). Загалом вид має гарний, салон максимально збережений для своїх років, Android магнітола, камера заднього виду, агресивний задні бампер в стилі ево, та банка 110мм мають дуже агресивний вигляд. По оптиці: перед 4 бі ксенонові лінзи з лед лампами, та ПТФ світлодіодні з двома режимами білий/жовтий задня фара теж світлодіоди. Тому якщо хтось бажає придбати звертайтесь 7500$ Ціна не найнижча, авто не дрова та не на колінах.