Приганявся в лютому 2020, на замовлення, не битий, не фарбований, було перевірено ЛКП, витрата 5л змішаний, авто в доброму стані.Можливий продаж з зимньою ризиною(на металевих дисках 15р.),літня на титанах 17р.Гарне,економне авто.По кузову є пару невеликих недоліків(торг присутній).Оцинкований кузов.
Коментар продавця
Приганявся в лютому 2020, на замовлення, не битий, не фарбований, було перевірено ЛКП, витрата 5л змішаний, авто в доброму стані.Можливий продаж з зимньою ризиною(на металевих дисках 15р.),літня на титанах 17р.Гарне,економне авто.По кузову є пару невеликих недоліків(торг присутній).Оцинкований кузов.
Коментар продавця
Приганявся в лютому 2020, на замовлення, не битий, не фарбований, було перевірено ЛКП, витрата 5л змішаний, авто в доброму стані.Можливий продаж з зимньою ризиною(на металевих дисках 15р.),літня на титанах 17р.Гарне,економне авто.По кузову є пару невеликих недоліків(торг присутній).Оцинкований кузов.